Στα έργα της εταιρείας μας στον τομέα της επαγγελμαστικής στέγης εντάσσεται και το οδοντιατρείο της κας Βασιλοκωνσταντάκη στο Ηράκλειο Κρήτης. Ανταποκρινόμενοι στην απαίτηση της πελάτισσάς μας για τη δημιουργία ενός εργονομικού χώρου υψηλής αισθητικής προχωρήσαμε στο σχεδιασμό και την τρισδιάστατη επεικόνιση ενός σύγχρονου ιατρικού χώρου.
Με στόχο την άνεση των κινήσεων της οδοντιάτρου διαμορφώθηκε ο βασικός χώρος εξέτασης των ασθενών, για τον οποίο εξασφαλίσθηκαν παράλληλα οι απαραίτητοι αποθηκευτικοί χώροι.
Με στόχο την άνεση των κινήσεων της οδοντιάτρου διαμορφώθηκε ο βασικός χώρος εξέτασης των ασθενών, για τον οποίο εξασφαλίσθηκαν παράλληλα οι απαραίτητοι αποθηκευτικοί χώροι.
Ως προς τις ανάγκες ενέργειας του χώρου, σχεδιάσαμε και κατασκευάσαμε ένα ηλεκτομηχανολογικό δίκτυο το οποίο υποστηρίζει σύστημα θέρμανσης-κλιματισμού, συναγερμού αλλά και φωτισμού LED υψηλής απόδοσης. Στη συνέχεια επιλέξαμε και τοποθετήσαμε τον αντίστοιχο εξοπλισμό με κριτήριο τη μείωση της καταναλισκόμενης ενέργειας και συνεπώς του κόστους λειτουργίας του ιατρείου.
Ως προς τις ανάγκες ενέργειας του χώρου, σχεδιάσαμε και κατασκευάσαμε ένα ηλεκτομηχανολογικό δίκτυο το οποίο υποστηρίζει σύστημα θέρμανσης-κλιματισμού, συναγερμού αλλά και φωτισμού LED υψηλής απόδοσης. Στη συνέχεια επιλέξαμε και τοποθετήσαμε τον αντίστοιχο εξοπλισμό με κριτήριο τη μείωση της καταναλισκόμενης ενέργειας και συνεπώς του κόστους λειτουργίας του ιατρείου.
Επικοινωνήστε μαζί μας για να μάθετε πως μπορούμε να σας βοηθήσουμε με το κατασκευαστικό σας έργο.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ